HR munkatárs

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok / Tasks

  • Munkaszerződések előkészítése, munkavállalók be- és kiléptetésével kapcsolatos feladatok
  • Orvosi vizsgálatok megszervezése
  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Kapcsolódó dokumentáció, szabályzatok, sablonok naprakészen tartása, időszakos frissítése
  • Rendszeres riportálás a menedzsment részére
  • HR projektekben való közreműködés
  • A munkavállalók teljesítményének és képzési tervének figyelemmel kísérése
  • HR funkciók és folyamatok folyamatos fejlesztésében való aktív közreműködés
  • Fő kapcsolattartói pont minden munkavállaló számára munkaügyi kérdésekben

Requirements:
  • Minimum 1 év releváns tapasztalat bérszámfejtésben, vagy HR Generalistaként
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • HR funkciók ismerete (recruitment, képzés-fejlesztés, ösztönzésmenedzsment)
  • Alapvető munkajogi ismeretek
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • Jó szervezőkészség és figyelem a határidők betartására
  • Kezdeményező attitűd és jó problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű IT ismeretek (Word, Excel, Powerpoint)
  • Analitikus szemlélet és erős belső motiváció

Debrecen
Full time

Published on 03.05.2021