HR munkatárs

Az AROBS csoport magyarországi leányvállalat, az Arobs Pannonia Software Kft. budapesti székhelyére keresi motivált, ambiciózus új kollégáját

HR Munkatárs

munkakörbe.

Tudj meg Rólunk többet: www.trackgps.hu/

Rád váró feladatok:

  • A teljes toborzási folyamat és jelöltkeresés koordinálása, telefonos és személyes interjúk lebonyolítása
  • Valamennyi HR folyamat megtervezése, optimalizálása, szakmai megvalósítása és továbbfejlesztése
  • Aktív részvétel belföldi és nemzetközi HR projektekben
  • A Management, a HR vezetés és a Cégvezetés támogatása a személyi állománnyal kapcsolatos stratégiai és operatív kérdésekben
  • A HR mindennapos, általános adminisztratív feladatainak ellátása

Elvárásaink:

  • Legalább 2 éves tapasztalat toborzás- kiválasztás terén
  • Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Proaktív, nyitott személyiség

Előny:

  • IT területen szerzett tapasztalat
  • Német vagy román nyelvismeret

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés + teljesítmény alapú bónusz
  • Szakmai támogatás
  • Modern munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest

Budapest
Full time
2 years
Secondary school

Published on 27.02.2020