Válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

HR MANAGER

(16-0279)

pozícióba.

Feladatok:

  • 2 fő HR munkatárs szakmai irányítása a cégcsoporton belül,
  • Vezérigazgatónak való rendszeres riportálás,
  • Szervezetfejlesztési projektek végrehajtása,
  • Személyzeti kiválasztási rendszer működtetése és dokumentálása,
  • Jelöltek szűrése, interjúztatása,
  • Szabályzatok, programok folyamatos karbantartása, betartása,
  • Bérpiaci felmérések előkészítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Közepes méretű gyártócégnél, HR területen szerzett tapasztalat (előny: magyar tulajdonú cégnél szerzett tapasztalat).

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzetben is stabil háttér,
  • Céges autó (szakmai tapasztalat függvénye),
  • Kedvező juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0279”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

HR MANAGER (16-0279)

Budapest
Pest
Full time
1 - 2 years of experience
Bachelor

Published on 15.01.2021