HR Manager

Az immár 30 éves Unix Autó Kft., az autóalkatrész kereskedelem piacvezető vállalata. 3 országban közel 4000 munkatársunk, több mint 170 kirendeltségen szolgálja ki partnereinket és vásárlóinkat. Működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében tart minket számon.

Te is szeretnél egy stabilan működő és folyamatosan növekvő cégnél sikereket elérni? Jelentkezz hozzánk, most bővítjük HR csapatunkat!

HR Manager

Budapest IX. és XIII. kerület

A Te feladataid lesznek:

  • az UNIX magyarországi szervezetének támogatása toborzás, kiválasztás és új Munkatársak beillesztése terén
  • fizikai és szellemi pozíciókba történő keresések teljes körű lebonyolítása
  • a Rád bízott központi, logisztikai vagy értékesítési, területek HR támogatása
  • heti szintű egyeztetések a részlegek vezetőivel
  • létszámigények aktív követése, döntéstámogatás
  • hirdetési csatornák széleskörű, aktív és kreatív használata
  • megtartást és motivációt segítő projektek támogatása
  • kimutatások, heti összefoglalók készítése

Amit Neked kínálunk:

  • versenyképes, fix juttatási csomagot biztosítunk
  • stabil, nemzetközi területen is jelenlévő vállalati háttérrel rendelkezünk
  • modern, fiatalos munkakörnyezet vár Rád
  • cégünk minden olyan eszközt, felszerelést biztosít, ami szükséges lehet a gyors, hatékony és kényelmes munkavégzésedhez
  • izgalmas, változatos projektekben vehetsz részt
  • a megfelelő hozzáállás és a jó eredmények előrelépési lehetőséget garantálnak
  • megismerheted a cég különböző részlegeit, akik számítanak a Te támogatásodra
  • saját fejlesztésű, integrált vállalatirányítási rendszerünk biztosítja a hatékony működést és a felesleges adminisztráció elkerülését
  • saját éttermünkben igényes, finom ételek állnak kollégáink rendelkezésére kedvezményes áron
  • laptopot és felső kategóriás mobiltelefont is biztosítunk munkádhoz

Elvárásaink a pozíció betöltésével kapcsolatban:

  • felsőfokú végzettség,
  • minimum 3 éves HR területen szerzett tapasztalat
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • dinamikus, nyitott és határozott személyiség
  • munkavégzés a IX. és XIII. kerületben

Munkavégzés helye:

UNIX Székház, 1139 Budapest, Frangepán utca 55-57

UNIX Logisztikai Központ, IX. ker.  Timót u.5.

Munkaidő:

Hétfő-péntek: 08:00-17:00-ig

HR Manager

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 18.06.2021