HR Manager

Főbb feladatok:

  • A cégvezetés támogatása az alkalmazottak elosztásának megtervezésében és optimalizálásában
  • Toborzási/kiválasztási folyamatok koordinálása, fejlesztése
  • A fejlesztési igények meghatározásában való aktív részvétel és a képzési tervek végrehajtásának menedzselése
  • A személyzeti adminisztráció, valamint a teljesítményértékelési és fejlesztési folyamatok irányítása
  • A vezetők támogatása a munkaügyi kapcsolatok jogszerűségével és a munkaerő-piaci trendekkel kapcsolatban

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség HR, gazdasági, vagy egyéb releváns területen
  • Szerteágazó szakmai tapasztalat a HR több területén
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • HR operatív vezetésben szerzett tapasztalat
  • Stratégiai gondolkodás
  • Gyakorlatiasság, „hands-on” mentalitás
  • Nyugodt, kiegyensúlyozott, de önálló személyiség, aki képes és szeret is csapatban dolgozni

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Innovatív, nemzetközi környezet, mely mégis megőrizte családias jellegét
  • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség, kiemelkedő bérezéssel, cafeteria juttatásokkal (egészséges étkezés, sport és pihenés) kiegészítve
  • Nemzetközi karrierépítés lehetősége, szakmai fejlődés támogatása
  • Céges laptop, telefon, autó

Lokáció:

  • Nyírbátor

Jelentkezéseket önéletrajzzal együtt várjuk a hr_manager@hr.hsagroup.hu e-mail címre.

HR Manager

Nyírbátor, 4300 Magyarország
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor
Master

Published on 09.07.2020