HR koordinátor - Tatabánya

Legyél Te is csapatunk tagja!

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

HR koordinátor

munkatársat keres tatabányai csapatába.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű Word és Excel ismeret
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, empátia
  • Pontosság, megbízhatóság, határozott és magabiztos fellépés
  • Rugalmas munkaidő vállalása

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol vagy ukrán nyelv ismerete
  • Munkaerő-kölcsönzés területén szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Munkaerő-kölcsönzési projektek vezetése
  • Aktív kapcsolattartás a cég partnereivel és a kölcsönzött munkavállalókkal (létszámigények, dolgozói munkaidő adatok egyeztetése, bérlaposztás, kölcsönzött munkavállalók felmerülő munkaügyi, bérszámfejtéssel kapcsolatos problémáinak kezelése)
  • Részvétel a munkaerő-toborzásban és a kiválasztásban a partnerek igényeinek megfelelően (interjúk, tesztek lebonyolítása)
  • Bérszámfejtés munkájának támogatása
  • Egyéb kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok
  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatási csomag
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai kihívások
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Céges telefon és laptop
  • Munkavégzéshez szükséges céges autó biztosított

A munkavégzés helye:

Tatabánya

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezés" gombon keresztül vagy a

03157@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet: Paksi Kriszta (+36 20 911 57 56)

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Tatabánya, 2800 Magyarország
Full time

Published on 24.08.2021