HR Kontroller

Multinacionális, gyártással foglalkozó partnerünk keresi új kollégáját.

Főbb feladatok:

  • Részvétel a HR kontrolling és reporting rendszer kialakításában és fejlesztésében
  • Létszámgazdálkodás nyomon követése, egyeztetés az illetékes vezetőkkel
  • HR osztályhoz kapcsolódó költségek monitorozása (bér, juttatások, egyéb)
  • Elemzések és kimutatások készítése, vezetői döntések támogatása
  • Terv-tény összehasonlítások, statisztikák készítése és elemzése
  • Havi és éves zárás aktív támogatása
  • Munkaügyi folyamatok támogatása
  • Kapcsolattartás a vezetőkkel, munkavállalókkal, kérdéseik megválaszolása

Elvárások:

  • HR területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (közgazdasági, pénzügyi, HR)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Microsoft Office alkalmazások magas szintű ismerete (Excel)
  • Kimagasló logikai és elemző készség
  • Precíz és pontos munkavégzés

Előnyök:

  • Kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Koreai nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag és bónuszok
  • Béren kívüli juttatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Ingyenes vállalati busz / bejárás támogatása
  • Modern munkakörnyezet

Jelentkezni az oldalunkon keresztűl tudsz angol CV-vel.

Budapest
Full time

Published on 02.12.2021