AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Szeretnéd a jövődet már most megalapozni, esetleg gyakorlati helyet keresel a tanulmányaidhoz?

Ha magadra ismersz a leírásban, akkor jelentkezz még ma!

Csapatunk erősítéséhez és sikerességéhez keresünk

HR GYAKORNOKOT

Rólunk: Nálunk lehetőséged lesz teljes körű, felelősségteljes projektek támogatására, melyben közvetlenül a vezetőd támogat. Teljes bizalmat szavazva neked, aktívan részt veszel, és szerves része leszel a Cég image-nek építésében. Szeretünk másképp gondolkodni, ezért bízunk benne, hogy rengeteg ötleted, és terved lesz számunkra, melyek megvalósításában is számítunk rád. Ha fontos számodra a flexibilitás, a közvetlenség a vezetőség részéről is és a szakmai kihívás, akkor itt a helyed, Csatlakozz Hozzánk.

Feladataid lesznek:

  • A HR tanácsadó munkájának segítése, elsősorban jelöltek felkutatásában
  • Előszűrések és tesztelések lebonyolításában való részvétel
  • Saját és Profession/Facebook/ CV- Online/ adatbázisok kezelése
  • Belső adatbázisban való teljeskörű rögzítés, jelöltek nyomon követése a kiválasztási folyamat alatt
  • Jelölt anyagok, önéletrajzok előkészítése
  • Folyamatos riportálás az aktuális kereséses státuszáról
  • Egyéb adminisztrációs és postázási feladatok

Amit Tőled várunk:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmány (Bsc vagy Msc)
  • Heti minimum 20-25 órás munkavégzés
  • Szeress, és tudj emberekkel kommunikálni
  • Találj kihívást a megoldhatatlannak tűnő helyzetek kezelésében
  • Előny, ha van jogosítványod és szeretsz is vezetni!

Amit kínálunk:

  • Fiatalos munkakörnyezet és csapat
  • Csapatépítő programok
  • Folyamatos szakmai kiteljesedés, fejlődés
  • Céges tréningek (GetWork Akadémia) és szakmai előadásokon való részvétel

Munkavégzés helye:

  • Nagykanizsa, Kisberki utca 30. C. lépcsőház. fszt 3.

Ha felkeltettük az érdeklődésed jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

HR gyakornok- Nagykanizsa

Nagykanizsa
Zala
Part time
no work experience required
High school

Published on 05.11.2020