HR gyakornok - Ajka

Ajkai partnerünk számára keresünk diákot, HR GYAKORNOK munkakörbe!

FELADATOK:

  • Részvétel a toborzási és kiválasztási folyamatokban
  • Be- és kiléptetéssel kapcsolatos munkaügyi adminisztráció támogatása
  • Nyilvántartások vezetése
  • Részvétel belső és külső képzések tervezésében, megvalósításában, új képzések létrehozásában

ELVÁRÁS:

  • Nappali tagozatos aktív vagy 25 év alatt passzív hallgatói jogviszony
  • Szakirányú felsőfokú tanulmányok
  • Minimum heti 2-3 nap vállalása (munkanapokon 08:00 és 17:00 közötti időintervallumban)

ELŐNY:

  •  Hasonló területen szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  •  Multinacionális vállalati környezet
  •  Folyamatos szakmai fejlődés
  •  Stabil vállalati háttér
  •  Kellemes, csapatorientált vállalati légkör
  •  Releváns szakmai tapasztalatszerzési lehetőség

Jelentkezés, érdeklődés a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Ajka
Veszprém
Part time, Apprenticeships
no work experience required
Secondary school

Published on 12.07.2024