Similar jobs like this one

Recommended jobs

HR generalista pozícióra munkatársat keresünk

Partnerünk több évtizede sikeresen működő cége szervezet-és kultúrafejlesztési projektbe kezdett, melynek támogatásához HR generalistát keres áporkai telephelyére.

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Megvan a szükséges (HR/gazdasági/bér-TB) végzettséged vagy tapasztalatod a fenti feladatokban,
- Nyitott vagy, energikus, hatékony és ügyfélcentrikus
- Tudsz sokfelé figyelni és kiváló szervező készség
- Megvan benned a precíz adminisztrációs igény
- Nem okoznak gondot az MS Office programok (főként a Word és az Excel)

Előnyök:

- Létszámtervezési feladatokban való részvétel
- End to end toborzás-kiválasztási folyamat menedzselése
- Be-és kiléptetéshez kapcsolódó feladatok
- Beillesztés, on-boarding
- HR adatszolgáltatás, adatbázisok kezelése
- Kapcsolattartás a területi vezetőkkel és munkatársakkal, igények felmérése, akciók tervezése
- Munkaügyi, munkajogi tanácsadói feladatok ellátása
- Hazai és külföldi munkavállalók foglalkoztatásának támogatása, ügyintézése, beillesztése
- Bérszámfejtés idején adatrögzítési, ellenőrzési feladatok

Amit nyújtunk:

- Barátságban vagy a Nexon Bérprogramjával,
- Van tapasztalatod bérszámfejtésben/TB ügyintézésben.
- Szereted a pörgést, a folyton változó, mozgalmas, szerteágazó feladatokat
- Nem riadsz meg az adminisztrációtól sem
- Szeretsz emberekkel foglalkozni

Áporka, 2338 Magyarország
Full time

Published on 22.03.2021