Senior HR Generalista

Amit ajánlunk:

  • Modern, folyamatosan növekvő multinacionális környezet vár
  • Hosszútávú, változatos és kihívásokkal teli karrier lehetőségre számíthatsz
  • Szakmailag fejlődhetsz, ötleteid megvalósíthatod

Te vagy a tökéletes jelölt, ha:

  • Minimum 5 év gyáripari tapasztalatod van HR területen
  • Munkaügy területén releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Preferált HR szakirányban szerzett felsőfokú végzettség
  • Jól beszélsz angolul
  • Naprakészek a munkajogi ismereteid
  • Magabiztos Excel felhasználó vagy
  • Precízen és pontos végzed a munkád

Ami a feladatod lesz:

  • Munkaügyi folyamatokban való aktív részvétel, munkaügyi folyamatok fejlesztése
  • Havi bérszámfejtés támogatása
  • HR kontrolling feladatok koordinálása
  • Folyamatos munkajogi/ügyi konzultáció, kapcsolattartás a külsős partnerekkel, hatóságokkal és az anyavállalattal
  • Külső és belső HR kommunikáció támogatása
  • Munkavállalókkal való aktív kapcsolattartás, munkaügyi egyeztetések elősegítése
  • Munkavállalói képzések és fejlesztések támogatása
  • Toborzási és kiválasztási folyamatok elősegítése

Munkavégzés helye:
Komárom, Ipari Park

Komárom
Full time

Published on 23.02.2021