HR Generalista

Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója
pozícióba keres szakembert partneréhez pápai helyszínnel

Elvárások:

  • Felsősokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Tapasztalat  HR területen
  • Rugalmas, határozott, magabiztos személyiség
  • Precíz munkavégzés

Feladatok:

  • Toborzás teljes folyamatának működtetése (hirdetés, kiválasztás, interjúk, ajánlattétel, onboarding stb.)
  • Aktív részvétel a be- és kiléptetés folyamatban
  • Munkaköri leírások adatbázisának kezelése, frissítések nyomon követése, archiválás.
  • Szervezetfejlesztési tevékenységekben aktív részvétel
  • Rendezvények, programok szervezése és lebonyolítása
  • Cég képviselete külső fórumokon (állásbörzék stb.).
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, társosztályokkal, szolgáltatókkal, hatóságokkal

Amit kínálunk:

  • multinacionális vállalati háttér
  • versenyképes csomag
  • szakmai fejlődési lehetőség

További információk, jelentkezés: Rácz György Senior Recruitment

Pápa
Full time

Published on 20.01.2021