HR GENERALISTA

A Megbízónk – a világ egyik legnagyobb autóipari beszállítója. Fejér megyei 900 fős gyáregységbe keresünk szakmailag elhivatott, agilis munkatársat a következő pozícióba:

HR Generalista

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladatok:

  • Teljes körű toborzás és kiválasztási feladatok ellátása a fizikai és szellemi munkakörökre
  • Munkaügyi adminisztráció; és megfelelő adatszolgáltatás biztosítása a bérszámfejtés részére
  • Új munkavállalók beillesztési tréning programjának megszervezése, lebonyolításában való részvétel
  • Nyomon követő riportok folyamatos frissítése (létszám, költség, hiányzás stb.)
  • Havi, negyedéves, éves statisztikák és regionális riportok elkészítése és határidőre való elküldésük biztosítása
  • Rendezvények, vállalati események szervezésében és lebonyolításában való aktív részvétel
  • Belső és külső tréningek, oktatások szervezése, lebonyolítása, dokumentálása
  • Szakmai vezetők proaktív támogatása humánerőforrás kérdésekben

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • HR területen szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Csapatmunkára való képesség
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiváló fejlődési – és karrier lehetőség
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Professzionális csapat
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Ha az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el részemre a magyar és angol nyelvű önéletrajzait!

Üdvözlettel:

Vancsa István

ügyvezető partner

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

jobmax.hu

Looking for the Best.....

Fejér
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 2020-03-11