HR generalista

Szeretnél hosszútávon dolgozni és fejlődni egy inspiráló és stabil környezetben?  Érden található szállítmányozással foglalkozó partnercégünk számára keresünk kollégát a következő pozícióba:
részmunkaidőben
Várjuk jelentkezésed…
ha van tapasztalatod az alábbi területeken és szívesen végeznéd ezeket a feladatokat:

  • Munkatársak toborzása, kiválasztása
  • Munkatársak beillesztésének támogatása
  • Képzési programok szervezése, lebonyolítása
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével, módosításával kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Közreműködés a bérszámfejtéshez szükséges adatok összegyűjtésében, aktív kapcsolattartás a külső bérszámfejtővel
  • Foglalkozás-egészségügyi vizsgálatok, rendszeres és soron kívüli felülvizsgálatok koordinálása, adminisztrálása, kapcsolattartás a foglalkozás-egészségügyi szolgáltatást biztosító partnerrel
  • Külföldi munkavégzéshez kapcsolódó bejelentések elvégzése
  • Auditokra való felkészülés támogatása (ISO)
  • Egyéb HR adminisztratív feladatok ellátása

ha a következő tulajdonságok jellemzőek Rád:

  • felsőfokú végzettség
  • minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat, fizikai munkatársak toborzásában szerzett tapasztalat
  • Munkajogi ismeretek
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Jó kapcsolatteremtő, problémamegoldó képességű
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Angol nyelvtudás előny

ha fontos számodra:

  • a fejlődés lehetősége,
  • a jó hangulatú, dinamikus csapatmunka,
  • a stabil vállalati háttér.

Munkavégzés helye: Érd

Adecco
Szigetszentmiklós, 2310 Magyarország
Full time

Published on 2020-02-27