HR GENERALISTA

Ügyfelünk egy autóipari beszállító cégcsoport része Észak-Magyarország (Szügy) területén. Csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Aktív részvétel az éves HR stratégia kialakításában
  • HR Supervisor munkájának támogatása
  • Toborzás-kiválasztás, on-boarding folyamat koordinálása
  • HR riportok és KPI-ok készítése
  • Kollégák képzés-fejlesztésében való részvétel
  • Együttműködés a társterületekkel
  • Új HR folyamatok és rendszerek bevezetése és koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági, HR)
  • Legalább 2-3 év HR területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Nagyfokú önállóság
  • Kiváló kommunikációs készség

Előnyök:

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Piacképes alapbér
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Bónusz

Munkavégzés helye:

  • Nógrád megye

Pozíció területei:

  • HR / Munkaügy: HR Generalista
  • HR / Munkaügy: Vállalati toborzás/kiválasztás

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nógrád, 2642 Magyarország
Full time

Published on 27.11.2020