CRITERION Készpénzlogisztikai Kft.  cover

HR Business Partner

 CRITERION cégcsoport

A CRITERION cégcsoport (G4S jogutódja) a biztonsági szolgáltatások területén szerzett több, mint 30 éves szakmai tapasztalat birtokában teljes körű, és piacvezető megoldásokat kínál. Ha úgy érzed, szívesen erősítenéd Magyarország legnagyobb biztonsági szolgáltatásokat nyújtó cégének HR csapatát, jelentkezz hozzánk!

FELADATOK

  • Toborzási és kiválasztási folyamat teljes körű ellátása
  • Munkaviszony létesítésével, módosításával, megszüntetéssel kapcsolatos feladatok koordinálása
  • Onboarding program szervezése
  • Képzési igények felmérése, tréningek szervezése
  • Szervezetfejlesztési feladatok ellátása
  • Dolgozói elköteleződést támogató programok szervezése
  • Vezetők és munkatársak támogatása HR kérdésekben
  • Részvétel a HR folyamatok fejlesztésében
  • Létszámtervezés, bértervezés, HR statisztikák, elemzések készítése
  • Társosztályokkal, vezetőkkel való szoros együttműködés.

ELVÁRÁSOK

  • Rendelkezz felsőfokú HR, gazdasági vagy pszichológus végzettséggel
  • Legyen legalább 3 éves tapasztalatod HR területen
  • Ismerd a Microsoft Office alkalmazásait (Word, Excel) professzionális szinten
  • Legyen igényed mélyrehatóan megismerni a szervezetet
  • Légy proaktív, munkádat önállóan és felelősségteljesen végezd.

AMIT KÍNÁLUNK

  • A kihívás adott, hiszen cégcsoport szintű szervezetben kell a HR stratégiát kialakítani és működtetni.
  • A HR csapatunk minden új ötletre nyitott és már nagyon várjuk legújabb csapattagunkat.
  • Stabil, folyamatosan fejlődő vállalatunk versenyképes fizetést ad.
  • Szakmai ötleteidet át akarjuk ültetni a gyakorlatba, és ebben vezetőink támogatni is fognak.
  • Számtalan szociális kapcsolódást elősegítő rendezvényben lehet részed: családi nap, gyerektábor, csapatépítők, meglepetés napok, karácsonyi rendezvények, stb.

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 03.07.2020