Similar jobs like this one

Válsághelyzetben is növekedni képes, nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

HR BUSINESS PARTNER

(16-0795)

pozícióba.

Feladatok:

  • A cég HR folyamatainak felügyelete és a szervezet fejlesztése egy személyben,
  • Szoros együttműködés a nemzetközi HR részleggel,
  • HR irányelvek és belső szabályzatok kialakítása és fejlesztése,
  • Bérszámfejtés irányítása, előkészítése,
  • A helyi toborzás-kiválasztási, képzés-fejlesztési, teljesítményirányítási folyamataink kiépítése és irányítása, az új munkavállalók integrációjának támogatása,
  • Új globális és helyi HR projektekben történő részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Több éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség egy nemzetközi cégnél,
  • Heti 2 nap home office lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0795”-ös referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

HR BUSINESS PARTNER (16-0795)

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 11.08.2021