Manager asszisztens

Mosonmagyaróvári munkaerőpiaci szolgáltató cég Manager asszisztens munkakörbe keresi leendő kollégáját.

Feladatok:

  • Ügyvezető munkájának teljes körű támogatása
  • Az iroda zavartalan működéséhez szükséges ügyviteli feladatok ellátása
  • Precíz időmenedzsment biztosítása, határidők nyilvántartása
  • Üzleti levelezések, szerződések adminisztratív kezelése valamint egyéb belső szervezeti iratok (beszámolók, jegyzőkönyvek, megállapodások, jelentések) elkészítése
  • Dokumentumok előállítása, szerkesztése, sokszorosítása, archiválása
  • Szervezési feladatok gördülékeny ellátása
  • Vezetői megbeszélések, találkozások egyeztetése, ütemezése
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel, a belső szervezet munkatársaival, szervezeti vezetőkkel

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 1-3 év asszisztensi területen szerzett releváns tapasztalat
  • MS Office programok magabiztos felhasználói ismerete
  • Felelősség, megbízhatóság, pontosság, magas szintű kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Gazdasági vagy Hr területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Modern iroda

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát.

Mosonmagyaróvár, 9200 Magyarország
Győr-Moson-Sopron
Full time
1 year
High school

Published on 15.08.2020