Az OTP Bank Nyrt.

munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

HONLAP FEJLESZTÉSI SZAKÉRTŐ

Az OTP Csoport stratégiai célja, hogy modern, széleskörű digitális szolgáltatásokat nyújtson lakossági ügyfeleinek honlapjain és digitális vezető szerepet tartson fenn a Közép-Kelet Európai régióban. A cél megvalósításának támogatására Honlap fejlesztési szakértőt keresünk.

FELADATOK, AMIKET RÁD BÍZNÁNK:

  • Az OTP Bank és OTP Csoport honlapjaihoz kapcsolódó optimalizálási és fejlesztési javaslatok megfogalmazása és kidolgozása;
  • Üzleti igényspecifikációk elkészítése;
  • Kapcsolattartás társterületekkel;
  • A felületek fejlesztésének támogatása;
  • Tesztelési feladatok ellátása;
  • A kapcsolódó területek feladatainak koordinációja.

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA:

  • Szakirányú (pl. közgazdasági, marketing, pénzügy) felsőfokú végzettséggel rendelkezel;
  • Van már tapasztalatod honlapok kialakításában, fejlesztésében;
  • Innovatív gondolkodásmód jellemez;
  • Nyitott vagy a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására;
  • Könnyen és hatékonyan oldod meg a felmerülő problémákat;
  • Jó kommunikációs és kapcsolattartó készséggel rendelkezel;
  • Van már 1-3 év szakmai tapasztalatod.

JELENTKEZÉSEDNÉL ELŐNY JELENT, HA:

  • Szereztél tapasztalatot banki/pénzügyi környezetben;
  • Dolgoztál már agilis csapatban.

AMIT EZEKÉRT CSERÉBE NYÚJTANI TUDUNK:

  • Részt vehetsz banki honlapok kialakításában;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Tervezhető karrierpálya, hosszú távú munkalehetőség;
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag;
  • Barátságos, modern munkakörnyezet, jó csapat.

Honlap fejlesztési szakértő

Budapest
Pest
Full time
1 year
Bachelor

Published on 26.10.2020