Hitelügyintéző – pénztáros Tata (3405)

hitelügyintéző – pénztáros munkatársat keresünk!

67 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, mintegy 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A 32 éves múlttal rendelkező Megbízónk a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

Főbb feladatok, munkák:

  • Vásárlók tájékoztatása a vásárláshoz kapcsolódó hitel lehetőségekről,
  • hitel ajánlatok, hitelszerződések valamint a kapcsolódó dokumentációk elkészítése,
  • banki adminisztrációs felület kezelése,
  • a vásárlók magas színvonalú kiszolgálása,
  • pénztári feladatok ellátása, számlázás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi),
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • pénzügyi terület iránt érdeklődés,
  • magabiztos kommunikáció,
  • nyitottság a számok ’világára’,
  • precizitás, pontosság,
  • ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat.

Előnyök:

  • MNB (PSZÁF) által előírt „független biztosításközvetítői” és/vagy „pénzügyi szolgáltatás közvetítő” tanúsítvány,
  • banki hitelezésben szerzett tapasztalat,
  • értékesítésben, kereskedelemben szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • Stabil munkahely,
  • folyamatos támogatás és képzés,
  • fiatalos, dinamikusan fejlődő csapat,
  • alapbér, mozgó bér, cafeteria, egyéb pótlékok.

Tata
Full time

Published on 11.10.2021