Hitelspecialista

Magyarország vezető lakásbiztosítója keres

győri, mosonmagyaróvári és csornai irodájába

 hitelközvetítő munkatársat.

Rád váró feladatok:

  • Lakossági jelzáloghitelek, személyi kölcsönök és kisvállalkozói hitelek értékesítése
  • Hitelezéshez kapcsolódó biztosítási igények teljeskörű kiszolgálása
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • Értékesítési célkitűzések elérése

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődés, versenyképes szakmai tudás
  • Széles termékpaletta, megbízható ügyfélkiszolgálás
  • Átlagkeresetnél magasabb szintű jövedelem
  • Hivatásindító támogatás
  • Kiszámítható karrierlehetőség
  • Inspiratív irodai környezet

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség (diploma vagy MNB hatósági tanúsítvány előny)
  • Állami támogatásokkal (CSOK, Babaváró Hitel) kapcsolatos jártasság
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Eredményorientáltság
  • Folyamatos fejlődésre való igény
  • Szorgalmas, motivált, céltudatos személyiség

Amennyiben magadra ismertél, akkor küldd el részünkre a fényképes szakmai önéletrajzodat!

Győr
Mosonmagyaróvár, 9200 Magyarország
Csorna, 9300 Magyarország
Tét, 9100 Magyarország
Győr-Moson-Sopron
Full time
Bachelor

Published on 21.02.2021