Hitelesítő operátor

Gyógyszeripari partnerünk számára keressük legújabb munkavállalóinkat

pozícióba.

Feladatok:

  • Egyedi azonosítók (QR kód) géppel történő beolvasása
  • Új kódok nyomtatása
  • Gyártási dokumentáció töltése és ellenőrzése

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Esetenként hűtött térben történő munkavégzés (+3 és +6 fok közötti hőmérsékleten)

Előny:

  • Tapasztalat PDA-val történő munkavégzésben

Munkaidő:

  • Hétfő és szombati napok között
  • Heti 4 nap vállalása 12 órában (07:00-19:00) és 3 pihenőnappal
  • VAGY
  • Heti 5 nap vállalása 8 órában (07:00-15:30 és 10:30-19:00) és 2 pihenőnappal
  • Havonta 2 szombati nap vállalása 12 órában (ilyenkor egy másik pihenőnap biztosított helyette)

Fizetés:

  • Bruttó 230.000 forint alapbér
  • 100%-os utazástérítés az első naptól kezdődően
  • Próbaidő után választható cafetéria
  • Egyéni teljesítmény alapú bónusz
  • Hűtős munkavégzés után járó bónusz

Jelentkezni elektronikusan vagy a 06-70-882-9500, 06-70-415-2419 telefonszámokon lehet.

Budapest
Full time
no work experience required

Published on 2020-02-27