Szerződésíró munkatárs

Partnerünk a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint 700 bankfiókjukkal és online felületeikkel állnak ügyfeleik rendelkezésére. Céljuk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseiket kiváló szakemberek támogatásával érjék el. Fontosnak tartják a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársaiknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítanak.

pozícióba keressük új kollégáikat

Feladatok, melyben számítanak rád:

  • Hitelügyletek banki rendszerben történő rögzítése
  • Lakossági hitelekhez tartozó szerződések és azok mellékleteinek megírása
  • Egyéb, adminisztratív jellegű feladatok elvégzése
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás

Pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Gyors tanulási készség
  • Monotóniatűrés
  • Kiváló helyesírás
  • Precizitás

Előnynek számít:

  • Banki vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • 10 ujjas gépírás

Amire számíthatsz:

  • Fix alapbért biztosítunk
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Családias légkör, barátságos, segítőkész munkatársak

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzod a „Jelentkezem” gombra kattintva!

Work Force – Megfelelő embert a megfelelő helyre!

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
High school

Published on 18.09.2020