Hírközlési / Távközlési tervező

Az Ön új cége

Hírközlési / Távközlési tervezőt keresünk jól ismert, a megújuló energia területén teljeskörű mérnöki szolgáltatásokat nyújtó partnerünkhöz Budapestre. A cég többek között naperőművek, biomassza üzemek és szélerőművek kivitelezésével és az energia-ellátás tervezésével foglalkozik.

Az Ön új pozíciója

Hírközlés / Távközlési tervező a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • Nagyfeszültségű villamos távvezeték hálózatok tervezése
  • Nyomvonaltervezés, technológiai tervezés
  • Terepi felmérés, helyszíni bejárás elvégzése anyagkimutatások összeállítása
  • Műszaki előkészítőkkel való kapcsolattartás
  • Engedélyezési feladatokban való közreműködés

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Tervezői jogosultság vagy legalább 3 év releváns tervezői tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office és AutoCAD programismeret
  • Angol nyelvtudás előny

Mire számíthat partnerünktől?

  • Stabil hátterű cég
  • Környezettudatos tevékenység
  • Kiemelkedő juttatási csomag: alapbér + céges laptop, telefon, gépjármű használat

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk legfrissebb szakami önéletrajzát.

Budapest
Full time

Published on 28.11.2020