Higiénikus

Építsd karriered a Kőröstej Csoportnál, csatlakozz csapatunkhoz és legyél te is sikereink részese!

Az 1991-ben alapított Kőröstej Csoport a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres, országszerte közel 1000 alkalmazottat foglalkoztató, legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr. Egyedülálló technológiával és magas színvonalú berendezésekkel felszerelt gyáraiban kiváló minőségű sajtok készülnek, melyeket 5 kontinens 50 országába exportál Hajdú, Buda, Róna és más, számos országban keresett márkanevek alatt. Cégünk lendületes fejlődésének eredményeként csapatunkba jelenleg

Higiénikus

munkakörbe keresünk tapasztalt és elhivatott új munkatársakat hajdúböszörményi gyártó üzemünkbe.

Az új kolléga feladata segíteni a dinamikusan növekedő gyártó üzem vezetését, a technológiai előírások betartása mellett a termelés hatékonyabbá tételét és a termelési egység termelékenységi céljainak, a határidőknek és a minőségi követelményeknek az elérését.

Ezek a feladatok várnak:

  • A vállalatnál működő minőségbiztosítási rendszer (HACCP, IFS) biztosítása
  • Nyomonkövethetőség biztosítása, naprakész nyilvántartások vezetése
  • Az elkészült termékek ellenőrzése, a törvényi, minőségi és technológiai szabványok betartásának ellenőrzése
  • Belső auditáció támogatása, részvétel a külső auditokra való felkészülésben
  • Módosítási javaslatok indítványozása a folyamatok fejlesztésére, a nem megfelelőségek kezelésére
  • A szakterületet szabályozó törvények, belső szabályzatok oktatása a termelésben dolgozó kollégáknak.

Szeretnénk, ha ezzel rendelkeznél:

  • Felsőfokú végzettség (élelmiszeripari mérnök/agrármérnök/minőségbiztosítási szakmérnök)
  • Minőségügyi szabványok, technikák, jogszabályok ismerete
  • Több éves élelmiszeripari termék előállító üzemben szerzett minőségirányítási tapasztalat
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság, döntésképesség
  • Megfelelő szintű terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Jó kommunikációs, szervező és problémamegoldó képesség

Előny:

  • Tejiparban szerzett tapasztalat, sajt gyártás technológiájának ismerete

Amit kínálunk:

  • Egy kiemelten sikeres és gyorsan növekvő vállalat munkatársaként egyéni és szakmai fejlődési lehetőséget, a cég növekedésével együtt járó izgalmas kihívásokat és értékteremtő feladatokat
  • Stabil vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaszerződést
  • Versenyképes jövedelmet és béren kívüli juttatásokat (utazási hozzájárulás, teljesítmény bónusz, dolgozói biztosítás, év végi jutalom)

Munkavégzés helye: Hajdúböszörmény, (Hajdú-Bihar megye)

Szívesen készítenéd Te a világ talán legkedveltebb magyar sajtjait? Amennyiben megfelelsz az elvárásoknak, ne habozz! Jelentkezz fényképes magyar nyelvű önéletrajz beküldésével a pozíció megjelölésével elektronikusan!

Higiénikus

Hajdúböszörmény
Hajdú-Bihar
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 12.02.2021