Similar jobs like this one

Hétvégi promóter diákmunka - br. 1300-1400 Ft/óra - Mammut II.

Kommunikatív személyiség vagy? Szeretnél egy világcég csapatához tartozni? Akkor jelentkezz!

FELADATOK

  • Whirlpool műszaki termékek promótálása, bemutatása
  • Vevők tájékoztatása az adott termékekről
  • Heti riportok készítése a...
Requirements:
  • 18 éves kortól
  • Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Proaktív személyiség
Benefits:
  • Negyedéves bónusz megszerzésének lehetősége
  • 6 hónap után béremelés (+100 Ft/óra)
  • Előrelépési lehetőség, tréningek
  • Fizetett oktatás
  • Fizetett ebédszünet
  • Kellemes, barátságos munkakörnyezet
  • Rugalmas, az iskolai elfoglaltságokhoz igazodó beosztás
Qualities:
  • Felsőfokú képzésben résztvevő tanuló
  • Kereskedelemben, értékesítési területen szerzett munkatapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Budapest
Part time, Apprenticeships
Secondary school

Published on 01.02.2022