Hegesztőmérnök - Mór

Feladatok:

  • Hegesztési dokumentáció és technológia utasítások elkészítése, jóváhagyása, ellenőrzése
  • Hegesztési folyamatok szabályozásához szükséges PFMEA, CP, PFC készítése
  • A gyártás és a társosztályok támogatása, együttműködés velük
  • Kapcsolattartás hegesztési szakemberekkel

Elvárások:

  • Hegesztő-, villamos- vagy gépészmérnöki végzettség
  • Hegesztési szabványok előírásainak ismerete
  • MIG/MAG hegesztési technológia ismerete
  • Pneumatika ismeret
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Előny:

  • Autóipari tapasztalat, IATF 16949 szabvány ismerete
  • ABB, FANUC, Motoman robotprogramozási ismeretek
  • Lézerhegesztésben való jártasság
  • Automata cellák üzemeltetéseben való tapasztalat
  • Ellenállás hegesztésében való jártasság
  • Szerszám/JIG/befogók beállításában való tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Színes, változatos munka
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége
  • Versenyképes bérezés és vonzó juttatási csomag és a munkába járás támogatása
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, móri partneréhez keres hegesztőmérnök kollégát!

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál.

Mór, 8060 Magyarország
Fejér
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 16.09.2020