Hegesztő (Szolnok)

munkatársat keresünk

Téged keresünk, ha van tapasztalatod hegesztésben, és szívesen lennél hosszú távon szolnoki csapatunk tagja!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • vasúti járművek használt alkatrészeinek hegesztéssel történő javítása MAG eljárással
  • hegesztési technológiában előírt paraméterek és sorrendek betartása

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • középfokú állami iskolai végzettség (hegesztő szakmunkás végzettség)
  • a hegesztési technológiák ismerete és megfelelő alkalmazása

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

  • önálló, precíz munkavégzés

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • éves nettó 92.900 Ft SZÉP kártya juttatás (vendéglátás alszámlára)
  • éves bruttó 350.000 Ft munkavállalói lojalitást elismerő juttatás
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye
Szolnok

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Tóth-Majorszki Ildikó +36 (30) 691 6857

2020. szeptember 30.

Vállalati bemutatkozó
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 23.09.2020