Hegesztő munkatársakat keresünk

35 éves múltra visszatekintő, 100 %-ban magyar tulajdonban lévő családi vállalkozás, ami meghatározó szerepet tölt be a fémmegmunkálásban Magyarország keleti régiói között, szakmunkásokat keresünk a következő munkakörben:

HEGESZTŐ

Főbb feladatok, munkák:

- CO2 hegesztési feladatok ellátása
- műszaki rajz alapján acélból készült alkatrészek hegesztése 6-40 mm lemezvastagságban
- túlnyomórészt sarokvarratok készítése a feladat 6, 8, illetve 10-es méretekben

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Szakmai végzettség / szakmai tudás
- Minimum egy év hegesztésben szerzett tapasztalat
- Megbízható, önálló, precíz munkavégzés
- Minősítés megléte előny

Előnyök:

Amit nyújtunk:

- Piacképes bérezés, tapasztalattól függően egyéni elbírálás (Az önéletrajzokat bérigény megjelölésével várjuk.)
- Fiatalos, dinamikus környezetben, biztos hosszútávú munkahely
- Béren kívüli juttatás
- Bejárási támogatás

Nyírtelek, 4461 Magyarország
Full time

Published on 13.05.2021