Head of Design

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Innovatív fizetési megoldásokat blockchain technológiával fejlesztő fintech cég részére keresünk Head of Design pozícióba munkatársat.

Feladatkör, felelősségek:

• Design szemlélet képviselése a stratégiai-szintű döntéseknél, az üzlet és egyéb társterületek között

• Design célok kitűzése, KPI-ok megnevezése és monitoringja

• Design infrastruktúra fejlesztés cégen belül • design eszköztár és folyamatok kialakítása

• Design csapat vezetése (UX/UI)

• A következő tevékenységek menedzsmentje és ellenőrzése:

o Workshopok

o Design minőségellenőrzés

o Design munka elosztása a csapaton belül, sprintek menedzselése

o Piac-, közvélemény-kutatás

o Használhatósági tesztelés

o Design stratégiai tervezés

o Szolgáltatástervezés

o UX és UI design tervezése

o Weboldal, applikáció tervezése

o Grafikai tervezés és branding

o Kutatási interjú

o Kutatási eredmények szintetizálása

o Használhatósági tesztelés szinteti

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Minimum 3-5 év releváns szakmai tapasztalat

• Csoportvezetői tapasztalat

• Out of the box thinking

• Aktív, minimum erős középszintű angol nyelvtudás

Előny:

• Fintech érdeklődés/tapasztalat

Nyelvtudás:

Aktív, minimum erős középszintű angol nyelvtudás.

A megbízó cég profilja:

Ügyfelünk innovatív pénzügyi megoldásokat fejlesztő, blockchain technológiát alkalmazó fintech cég.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes fizetés

• Hightech környezet, legkorszerűbb technológiák

• Szakmai kihívást nyújtó, érdekes és innovatív fejlesztési projektekben történő részvétel

• Belső szakmai tréningek, a cég számára fontos a kollégák elismerése, a munkatársakba történő invesztálás.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: http://www.pbs-job.hu/?pagetype=data_protection&menu_block=for_employees Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Budapest
Full time

Published on 15.08.2020