Három műszakos targoncás

A Trocellen GmbH magyarországi, Business Superbrands díjas leányvállalata már évtizedek óta ismert innovatív és sokszínű megoldásairól, értékalapú életszemléletéről. Filozófiájuk: "Önre figyelünk, hogy segíthessünk".

Jelenleg, a habtermékek gyártásával foglalkozó Polifoam Kft.-hez keresünk targoncavezetőket, raktári és anyagmozgatási feladatok ellátására.Jelentkezzen még ma, hogy felhívhassuk a részletekkel!

Feladatok:

  • Raktári anyagmozgatás targoncával
  • Raktári rend fenntartása
  • Kamionok fogadása
  • Az áruk lepakolása és betárolása
  • Kamionok felrakodása

Elvárások:

  • Új típusú targoncavezetői engedély
  • Raktározásban, targoncavezetésben szerzett legalább 1-3 év tapasztalat

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdés
  • Kiszámítható, stabil jövedelem: havi bruttó 250.000-320.000 Ft (alapbér+ műszakpótlék)
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Évente 200.000 Ft cafeteria
  • Rendszeres, teljesítménnyel arányos prémium
  • Tömegközlekedéssel is jól megközelíthető munkahely
  • Barátságos hangulat

Előnyt jelent:

B kategóriás jogosítvány

Munkaidő

Hétfőtől péntekig, 3 műszakban történik a munkavégzés. Mindhárom műszak vállalása elvárás.

  • Délelőtt: 06.00 - 14:00
  • Délután: 14:00 - 22:00
  • Éjszaka: 22:00 - 06:00

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a lenti rövid űrlap kitöltésével!

Budapest
Full time

Published on 31.07.2020