HARCJÁRMŰVEZETŐ (szerződéses katona, Tata)

Harcjárművezető

Az ellátandó fontosabb feladatok:

  • Ismerje a hatáskörébe tartozó haditechnikai eszközt, annak alkalmazási lehetőségeit
  • harcjármű üzemeltetésével, karbantartásával kapcsolatos feladatok
  • Menetlevél szabályos használata
  • Gépjármű javításának megszervezése

•    betöltött 18. életév
•    magyar állampolgárság,
•    cselekvőképesség,
•    büntetlen előélet,
•    állandó belföldi lakóhellyel vagy tartózkodási hellyel rendelkezés,
•    katonai szolgálatra egészségi, pszichikai és fizikai szempontból alkalmas minősítés,
•    beosztás betöltéséhez előírt iskolai végzettség,
•    elfogadja egyes alkotmányos jogainak törvény szerinti korlátozását.

Különleges elvárások a beosztás betöltéséhez

  • klausztrofóbia kizáró tényező

Egyéb elvárások:

  • pszichés terhelhetőség
  • felelősségtudat
  • fegyelmezettség
  • csapatmunka,
  • fizikális képességek
  • együttműködési készség

Amit nyújtani tudunk:

  • kiszámítható karrier szerződéses katonai szolgálati jogviszony keretében
  • felelősséget elismerő jövedelem
  • béren kívüli juttatási rendszer
  • kedvezményes étkezési lehetőség
  • széleskörű szociális juttatás
  • tapasztalatszerzés lehetősége külföldi szolgálatban
  • távolabbi lakhely esetén szállás biztosítása

Tata
Komárom-Esztergom
Full time
no work experience required
Primary school

Published on 02.07.2020