Hálózati rendszerüzemeltető

A legmodernebb technológiával szeretnél dolgozni?
NBIoT, Platfrom fejlesztés, ipari & egészségügyi & közüzemi eszközök fejlesztése és kommunikációja
Már csak egy sikeres cég kell, akinél ki lehet próbálni mindezt!

A Mobil Adat Kft. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Hálózati rendszerüzemeltető, ügyeleti rendszer beosztással

Az online pénztárgépek adatkommunikációs szolgáltatásában piacvezető vállalkozásként az elmúlt hét évben a hazai IoT technológia éllovasává váltunk.
Fiatal csapatunkba új munkatársakat keresünk csapatunk bővítése miatt!

Mit kínálunk neked?

  • változatos, kihívásokkal teli, érdekes munkakört hosszú távú szakmai fejlődési lehetőséggel
  • dinamikus környezetet egy színvonalas modern irodában
  • kiemelt bért, mobiltelefont, laptopot, home office lehetőséget
  • határozatlan idejű, teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszonyt egy stabilan növekvő vállalatnál

A feladataid lesznek:

  • Hálózat fejlesztés és üzemeltetés
  • Hálózati eszközök felügyelete
  • Hibajegyek kezelése
  • Adatbázis kezelés, információk kinyerése
  • SIM provisioning
  • Partneri hálózati eszközök működésének támogatása
  • Logok elemzése

Egy állandó üzemeltetési és felügyeleti rendszer kiépítéséhez és üzemeltetéséhez keressük új csapattagunkat. Az ügyeleti rendszerben a központi felügyeleti rendszer által adott riasztásoknak megfelelően heti váltásban a probléma beazonosítása, és megoldása a feladat. Nem kell mindenhez szakértőként érts, de tudnod kell, hogy melyik kolléga az illetékes!

Az alábbi felsorolt ismeretek szükségesek a technikai ügyfélszolgálatunk működéséhez. Ideális esetben rendelkezel az alábbi ismeretekkel és kompetenciákkal. Várjuk jelentkezésed:

Felkeltettük érdeklődésedet?

Fényképes önéletrajzodat a bérigény megjelölésével kérjük, hogy juttasd el hozzánk. A referenciáidra, és az eddigi tapasztalataidra vagyunk kíváncsiak.

Adminisztrátori ismeretek:

  • Red Hat Enterprise Virtualization (RH318)
  • Red Hat Enterprise Linux
  • CentOS
  • Freeradius
  • OpenLDAP
  • 389 Directory Server
  • DNS (bind)
  • Webkiszolgáló (Apache)
  • Postfix
  • Zabbix
  • Elasticsearch
  • Bacula

Hálózati eszközök adminisztrátori ismeret:

  • Mikrotik
  • Zyxel
  • Netgear
  • Cisco
  • Network Architect

Egyéb szükséges ismeretek:
Magas szintű GSM, NB-IoT ismeretek, elsősorban adatkapcsolat (3GPP)

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

Szerződés jellege: határozatlan idejű, teljes munkaidőben (napi 8 óra)

Budapest
Pest
Full time
1 year
Vocational school

Published on 21.06.2020