Hálózati mérnök

Érdekel a távközlési berendezések világa? Szeretnél részt venni a vasúti fejlesztési projektek által megvalósított rendszerek üzemeltetésében és a távközlési szolgáltatások felügyeletében? Ha úgy érzed, ötleteiddel hozzá tudnál járulni a vasút népszerűsítéséhez, várjuk jelentkezésed!

Új munkatársunk feladatai lesznek
- távközlési ügyfélszolgálati tevékenységek ellátása,
- a MÁV távközlési hálózat folyamatos nyomon követése, rendszerszintű megismerése,
- ügyfelekkel való kapcsolattartás, kommunikáció,
- részt vesz a szakterületére vonatkozó javítási, karbantartási technológiák kidolgozásában, szakmai utasítások szerkesztésében,
- aszakmai hatáskörébe utalt rendszerekkel kapcsolatos adatszolgáltatásokat készít (statisztikák, kimutatások és elemzések),
- az üzemeltetés során szerzett tapasztalatok alapján szakmai fejlesztési igényeket, feladatokat fogalmaz meg, közreműködik a fejlesztési tervek kidolgozásában,
- döntés előkészítő tevékenységet végez szakterületén az üzemeltetés hatékonyságának növelése érdekében,
- közreműködik a szakmai képzések, továbbképzések tervezésében és lebonyolításában,
- szakterületén műszaki szakvéleményeket, műszaki költségvetéseket, beruházási terveket készít.

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- állami szakirányú felsőfokú végzettség – alap vagy mester,
- 1-3 év szakmai gyakorlat,
- irodai, számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
- szakmai utasítások, szakterületét érintő vasúti hálózatok, berendezések rendszer ismerete,
- orvosi alkalmasság.

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
- határozottság,
- szervező és irányító készség,
- elemző,
- problémamegoldó,
- kommunikációs készség
- csapatmunkára való képesség

Előnyként értékeljük
- B kategóriás gépjárművezetői engedély,
- közép- vagy felsőfokú műszaki szakirányú végzettség,
- ügyfélszolgálati tapasztalat.

Amit ajánlunk
- hosszútávú, biztos munkalehetőség,
- rugalmas munkaidőbeosztás,
- béren kívüli juttatás,
- önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás,
- támogató és barátságos környezet,
- utazási kedvezmények.

Munkavégzés helye
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2021-10-31

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Budapest
Full time

Published on 11.10.2021