Pozíció leírása / Job description

Több vagyunk, mint energia a hétköznapokban. Kettőnk közös energiája kell majd ahhoz, hogy ügyfeleink zavartalak élvezhessék szolgáltatásainkat.

Csatlakozz az ELMŰ-ÉMÁSZ csapatához!

Az ÉMÁSZ Hálózati Kft. keresi Adatelemzésben képzett munkatársát Miskolcra, Egerbe Gyöngyörs vagy Budapestre!

  • Szakági és alaptérképek rendszerének kialakítása, fejlesztése, karbantartása.
  • Hálózat dokumentációs rendszerek (EÉGIS) és egyéb hálózatdokumentációs adatbázisok felügyelete, kezelése, mentési és archiválási feladatok
  • Digitális adatállományok frissítése, adatok karbantartása.
  • Hálózat dokumentációs rendszerek (EÉGIS), hálózatdokumentációs, munkairányítási rendszerek működtetése, üzemeltetési feladatok.
  • Adatfelelősségi folyamatok és szabályzatok készítése, végrehajtásának ellenőrzése
  • Külső és belső, grafikus és alfanumerikus információszolgáltatás.
  • Hálózatdokumentációs projektekben való részvétel.
  • Oktatási feladatok
  • Kapcsolattartás belső és külső partnerekkel, a rendszerek üzemeltetőivel
  • Probléma elemzés, javaslatok kidolgozása, döntéselőkészítés
  • Információs, adatfeldolgozási és statisztikai rendszerek fejlesztése.
  • Üzleti elemzések tervezése, adattárház tervezés, riportok fejlesztése

Elvárások / Requirements

  • Szakirányú középfokú végzettség (villamosipari, műszaki, geodéziai), 10 év (műszaki területen szerzett) szakmai tapasztalat, vagy
  • Felsőfokú végzettség (villamosipari, műszaki, geodéziai), 5 év (műszaki területen szerzett) szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú informatikai ismeretek (adatbázisok, alkalmazói rendszerek)

Amit nyújtunk / Benefits

  • Anyagi biztonságod érdekében alapbéredet 13. havi bérrel, cafeteriával, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással egészítik
  • Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz
  • Extra teljesítményedet éves bónusszal jutalmazzák
  • Magán-egészségbiztosítás keretében ingyenes szakorvosi ellátást és éves szűrővizsgálatot biztosítanak számodra
  • Nagyvállalati környezetben, mégis családias hangulatban dolgozhatsz

Randstad Hungária Kft. logó

Hálózati adatelemző munkatárs

Miskolc
Full time

Published on 21.02.2021