AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Gyorséttermi diákmunkatárs
(REC_2019_5_29)

A pénztárnál állva, mindig kíváncsi vagy, hogyan készülnek a hamburgerek?
Szereted a kihívásokat és kipróbálnád magad több pozícióban is?
Órarendhez igazodó, rugalmas diákmunkát szeretnél?
Akkor ez az állás neked való!

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Nagykanizsa.

FELADATAID LESZNEK:

  • Szendvicsek elkészítése;
  • Egyéb konyhai feladatok ellátása;
  • Vendégek udvarias kiszolgálása a kasszánál;
  • Az étterem tisztán tartása.

AMIT KÍNÁLUNK A MUNKÁDÉRT CSERÉBE:

  • Vevőkiszolgálás során kiváló kommunikációs gyakorlatot szerezhetsz, mind hazai, mind nemzetközi területen.
  • Évenkénti csapatépítő rendezvényen még jobban megismerhetitek egymást. Ráadásul diákként ösztöndíj programban is részt vehetsz.
  • Számos kedvezményre is jogosult leszel több üzletben is, mint például a Vodafone, Intersport, Aquaworld Budapest stb.

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

  • Bruttó 1100 Ft/óra;
  • 18.00 óra után +30 % műszakpótlék;
  • Havonta 10 hétvégi nap (péntek-vasárnap), illetve havonta 100 ledolgozott óra esetén garantált jutalomra számíthatsz;
  • Munkaruha és munkacipő biztosított;
  • + Minimum napi 5 óra munkavégzés esetén ingyenes személyzeti étkezés jár;
  • Aktív vagy passzív NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony.

FONTOS! Az állás betöltéséhez érvényes tüdőszűrővel kell rendelkezned!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, jelentkezz a "Jelentkezem" gomb megnyomásával, vagy keress minket telefonon: Timit: +36 20 852-8911 vagy Gréta: +36 20 351-6734.

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Gyorséttermi diákmunkatárs - Nagykanizsa (REC_2019_5_29)

Nagykanizsa
Zala
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 15.09.2020