Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI SPECIALISTA
(16-0127)

pozícióba.

Feladatok:

  • Szállítmányozással kapcsolatos feladatok koordinálása,
  • Beszállítókkal és vevőkkel történő rendszeres kapcsolattartás,
  • Szállítmányozással kapcsolatos reklamációk kezelése,
  • Egyedi fuvarok szervezése,
  • Kiszállított termékek nyomon követése, adatszolgáltatás.

Elvárások:

  • Releváns középfokú vagy felsőfokú végzettség (előny: közgazdász, logisztikus),
  • Néhány éves termelő közeghez kapcsolódó szállítmányozási tapasztalat,
  • Előny az autóipari közegben szerzett jártasság,
  • Erős angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, stabil háttér,
  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag,
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0127”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI SPECIALISTA (16-0127)

Fejér
Veszprém
Full time
1 - 2 years of experience
Bachelor
Vocational school

Published on 01.10.2020