Gyógyszeripari technikus

Partnerünk számára az alábbi pozícióba keresünk kollégát:

Munkavégzés helye: Budapest

A következő feladatok várnának rád:

  • Műszaki berendezések, gyógyszeripari tartályok szakszerű kezelése, amely során lehetőséged lesz az üzemi technológiák megismerésére

  • Antigének előállítása fermentációs vagy tojás/szöveti technológiával

  • Gyártási dokumentáció vezetése papíron és digitális felületeken a GMP előírásainak megfelelően

  • A gyártási hulladék, veszélyes hulladék előírás szerinti kezelése

A munkavégzéshez szükséges:

  • Technikusi, szakközépiskolai képzettség, valamely egészségügyi, vegyész, élelmiszeripari, környezetvédelmi, vegyipari stb. szakirányú végzettség

  • Gyártási/termelési területen vagy más gyógyszeripari cégnél szervezett tapasztalat előnyt jelent, de szívesen várjuk pályakezdők jelentkezését is

  • Többműszakos munkarend vállalása

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

  • Éves bónusz a vállalat eredményei és egyéni teljesítmény alapján

  • Műszakpótlékot biztosítunk a bruttó alapbér mellé

  • Kiemelkedő Cafeteria keretösszeg

  • Iskolakezdési támogatás

  • Fejlődési lehetőség egy multinacionális vállalatnál

Budapest
Full time

Published on 13.08.2022