Gyógyszeralapanyag gyártó

munkatársakat keresünk hatóanyaggyártó üzembe, Magyarország meghatározó gyógyszeripari vállalatához!

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Feladatok:

  • Gyógyszer-hatóanyagok előállítása, pl. anyagok kimérése, oldatkészítés, szűrés, tisztítás, szárítás, anyagmozgatás, gépkezelés;
  • a gyártási dokumentáció vezetése
  • feladatok üzemektől függően: szűrés, bepárlás, kristályosítás, szárítás, tartályok, gépek felügyelete, beállítása, fizikai munka (10-30kg hordó, zsákok mozgatása, tartályba öntése); terület tisztán tartása

Elvárás:

  • szakirányú technikus képesítés (vegyésztechnikus, vegyipari technikus, laboratóriumi technikus, élelmiszeripari technikus, környezetvédelmi technikus, vegyipari szakmunkás vagy vegyianyaggyártó szakmunkás végzettség)

Előny:

  • alapanyaggyártásban, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Munkaidő:

  • 3 műszakos munkarendben történő munkavégzés napi 8 órában, heti váltásban (munkanapokon 5:45-13:45, 13:45-21:45, 21:45-5:45);

Amit kínálunk:

  • Egészségprogram, helyi orvosi rendelők és egészségbiztosítás
  • Vállalati üdülők és ingyenes sportolási lehetőségek (uszoda, konditerem, sportpálya)
  • Iskolakezdési támogatás
  • Kollégáink fejlődését segítő képzések
  • Céges buszjáratok (Gödöllő-Kerepes-Kistarcsa-Nagytarcsa és Cegléd-Albertirsa-Pilis-Monorierdő-Monor-Üllő-Vecsés útvonalon)
  • Teljesítményprémium
  • Szállás biztosított, térítés ellenében

Jelentkezni az alábbi elérhetőségek egyikén lehetséges:
+36-70-613-4144, +36-70-882-9500, +36-70-415-2419, +36-70-321- 3618

Budapest
Full time
no work experience required

Published on 2020-02-27