Gyártósori összeszerelő

Partnercégünk gépipari és elektronikai termékek gyártására és fejlesztésére szakosodott. Az ő csapatukba keressük

kollégáikat

Főbb feladatai lesznek:

  • különböző munkadarabok összeszerelése kézzel és géppel

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 2 műszak, állómunka, szalagrendszerű munkavégzés vállalása
  • pontos, precíz munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • pozíciónak megfelelő fizetést, jelenléti bónuszt, 13. havi jutalmat, negyedéves bónuszt;
  • munkába járás támogatása;
  • egészség megőrzésének, sporttevékenységeknek a támogatása;
  • céges rendezvényeken, kirándulásokon, kulturális eseményeken való részvételek;
  • céges nyaralási lehetőség biztosítása
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Kecskemét
Bács-Kiskun
Full time
no work experience required
Primary school

Published on 05.08.2020