Gyártósori operátor (Rácalmás)

A világ egyik legnagyobb és leggyorsabban terjeszkedő gumiabroncs gyártó vállalatához keresünk

GYÁRTÓSORI OPERÁTOROKAT

Rácalmásra azonnali kezdéssel felső kategóriás, ingyenes szállással!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • Gumiabroncs és autóipari termékek összeszerelése a szerelési utasításoknak megfelelően
  • Alapanyagok termelésre való előkészítése
  • Az elvégzett munka ellenőrzése

Mit kínálunk?

  • Elérhető nettó juttatás 230.000 Ft
  • Szép kártya nettó éves 170.000 Ft (a 2. hónaptól jár)
  • Ingyenes napi egyszeri meleg étkeztetés
  • Ingyenes szállás, luxus környezetben (Konditerem, étkező, konyha, bolt, focipálya a szálláson) :
  • Videó a szállásról: https://www.youtube.com/watch?v=nUZ9IuNQrgE&fbclid=IwAR0dxBVCuBKvV9B2auDj9wKDUWGfVulXbbtVDPjHkey-_2bHd5AhfjLCqr4
  • Ingyenes buszjáratok több településről: Paks, Dunakömlőd, Madocsa, Bölcske, Dunaföldvár, Dunaújváros, Sárkeresztes, Székesfehérvár, Seregélyes, Sárosd, Szabadegyháza, Perkáta, Pálhalma, Ozora, Vámszőlőhegy, Vámpuszta, Igar, Mezőszilas, Pusztaegres, Sárszentmiklós, Szabadszállás, Kunszentmiklós, Tass, Szalkszentmárton, Dunavecse, Fajsz, Bátya, Kalocsa, Dunapataj, Harta, Baracs, Kisapostag, Százhalombatta, Ercsi, Ráckeresztúr, Beloiannisz, Iváncsa, Besnyő, Pusztaszabolcs, Adony, Kulcs, Rácalmás, Sárbogárd, Kislók, Mezőfalva, Pincehely, Tolnanémedi, Simontornya, Sáregres, Nagykarácsony, Pálfa, Vajta, Cece, Alap, Alsószentiván, Előszállás, Daruszentmiklós, Kisszentmiklós, Nagyvenyim, Kiskőrös, Akasztó, Dunatetétlen, Solt, Dunaegyháza, Apostag
  • Modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Előny: elektronikai ismeretek
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Monotónia tűrés
  • Jó fizikai erőnlét

Pozícióhoz kapcsolatos egyéb információk:

  • Munkakezdés: azonnal
  • Munkavégzés helye: Rácalmás
  • Ingyenes szállás, luxus környezetben
  • Munkavégzés: 3 műszakos munkarendben (6:00-14:00, 14:00-22:00,22:00-6:00) 8 órás hétfőtől- vasárnapig ( 5 munkanap 2 pihenőnap)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

További információért hívjon minket bizalommal: +36 20 505 0216

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Rácalmás, 2459 Magyarország
Full time
Primary school

Published on 16.10.2020