Gyártósori operátor (Rácalmás)

A világ egyik legnagyobb és leggyorsabban terjeszkedő gumiabroncs gyártó vállalatához keresünk
GYÁRTÓSORI OPERÁTOROKAT Rácalmásra azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • Gumiabroncs és autóipari termékek összeszerelése a szerelési utasításoknak megfelelően
  • Alapanyagok termelésre való előkészítése
  • Az elvégzett munka ellenőrzése

Egyéb információk

  • Munkakezdés: azonnal
  • Munkavégzés helye: Rácalmás
  • Szállást biztosítunk
  • Munkavégzés: 3 műszakos munkarendben (6:00-14:00, 14:00-22:00,22:00-6:00) 8 órás hétfőtől- vasárnapig (5 munkanap 2 pihenőnap)
Requirements:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Monotónia tűrés
  • Jó fizikai erőnlét
Benefits:
  • Béremelés! Elérhető nettó juttatás 245.000 Ft
  • Szép kártya nettó éves 170.000 Ft (a 2. hónaptól jár)
  • Ingyenes napi egyszeri meleg étkeztetés
  • Ingyenes 4*-os szállás csak a cég dolgozóinak! ( Bolt, sportpálya, mosókonyha, kétszobás saját konyhás, fürdős elhelyezés stb.)
  • Ingyenes buszjáratok több településről: Paks, Dunakömlőd, Madocsa, Bölcske, Dunaföldvár, Dunaújváros, Sárkeresztes, Székesfehérvár, Seregélyes, Sárosd, Szabadegyháza, Perkáta, Pálhalma, Ozora, Vámszőlőhegy, Vámpuszta, Igar, Mezőszilas, Pusztaegres, Sárszentmiklós, Szabadszállás, Kunszentmiklós, Tass, Szalkszentmárton, Dunavecse, Fajsz, Bátya, Kalocsa, Dunapataj, Harta, Baracs, Kisapostag, Százhalombatta, Ercsi, Ráckeresztúr, Beloiannisz, Iváncsa, Besnyő, Pusztaszabolcs, Adony, Kulcs, Rácalmás, Sárbogárd, Kislók, Mezőfalva, Pincehely, Tolnanémedi, Simontornya, Sáregres, Nagykarácsony, Pálfa, Vajta, Cece, Alap, Alsószentiván, Előszállás, Daruszentmiklós, Kisszentmiklós, Nagyvenyim, Kiskőrös, Akasztó, Dunatetétlen, Solt, Dunaegyháza, Apostag
  • Modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Bruttó 30.000,-Ft adunk Neked, ha az Általad ajánlott és felvételt nyert új munkatárs 2 hónapnyi munkaviszonyt letöltött nálunk
Qualities:
  • Elektronikai ismeretek

Rácalmás, 2459 Magyarország
Full time
Primary school

Published on 22.09.2021