Pozíció leírása / Job description

A világ második legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító multinacionális partnercégünk számára keresünk gyártósori operátor kollégákat 12 órás munkarendbe.

Feladataid lesznek:

- gépek kiszolgálása

- mérések elvégzése

- alkatrészek összeszerelése

- dokumentálás

Elvárások / Requirements

Elvárások:

- 8 általános iskolai végzettség

- gyártásban szerzett tapasztalat

- 12 órás folyamatos vagy 3 műszakos munkarend vállalása

- monoton állómunka végzése

Amit nyújtunk / Benefits

Gyártósori összeszerelő kollégákat keresünk székesfehérvári partnercégünk számára.

Ha szeretnél egy hosszútávú, biztos munkahelyet, van gyártásban szerzett tapasztalatod és vállalod a 12 órás folyamatos vagy 3 műszakos munkarendet, jelentkezz!

Amit kínálunk:

- munkatapasztalattól függő alapbér

- kiemelkedő műszakpótlék

- cafetéria már a belépés napjától

- melegétkezési lehetőség és hozzájárulás

- bejárás támogatása (ingyenesen igénybevehető céges buszjáratok, távolsági busz esetén 100% visszatérítés, autóval való bejárást nettó 15 Ft/km támogatjuk)

- jól követhető munkarend

Randstad Hungária Kft. logó

Gyártósori operátor

Székesfehérvár
Full time

Published on 20.11.2020