Gyártómérnökségi Technikus

Feladatok

  • Folyamatok, termékáramlás, anyagáramlás támogatása, fejlesztése és rögzítése, optimalizálása
  • Összeszerelési folyamatok meghatározása, segédeszközök fejlesztése
  • Gyártási folyamatok kialakítása, standardizálása és fejlesztése
  • Műszaki változások nyomon követése
  • Fejlesztendő területek azonosítása és megoldások, alternatívák biztosítása a gyártási hatékonyságnövelés érdekében
  • Mérnöki dokumentációk értelmezése
  • Munkautasítások elkészítése
  • Gyártási idők mérése
  • Új termékek bevezetéséhez tartozó adatbázisok kezelése
  • A gyártás során felmerülő visszajelzések kezelése,
  • Termékminőségi problémák azonosítása, gyökérokok kiértékelése
  • Mérnökök támogatása

Elvárások:

  • Műszaki területen szerzett technikusi végzettség
  • Gyártásban szerzett tapasztalat,
  • 2D CAD szoftverek ismerete
  • Jó problémamegoldó készség
  • Konstruktív, proaktív hozzáállás
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

  • Alapszintű angol nyelvismeret
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
  • 3D tervezőprogram ismerete
  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Számos elemből választható Cafeteria
  • Egészség megőrzést támogató lehetőségek (vállalati konditerem
    használata, heti gyümölcsnap, termelői piac, szűrőprogramok, influenza
    elleni oltás)
  • Fejlődési lehetőségek, tréningeken részvétel
  •  Minden munkavállalónk számára élet- és balesetbiztosítást kötünk
  • Támogató légkör, színvonalas csapatépítők és egyéb családi vállalati rendezvények
  • Munkavállalóink számára kedvezmények (pl.: éttermekben, könyvesboltokban, szolgáltatóknál)
  • Évente Elismerés hete keretén belül szűrő programok

Rólunk:

A tesztelési, mérési és vezérlési megoldások területén világszinten élen járó National Instruments Corporation 2001-ben hozta létre leányvállalatát Debrecenben. Folyamatos fejlődésünk mellett büszkék vagyunk emberközpontú vállalati kultúránkra és arra, hogy olyan rendszereket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, melyek megváltoztatják a bennünket körülvevő világot.

Sikerünk zálogának tehetséges munkavállalóinkat, és azt a fiatalos, lendületes, innovatív légkört tekintjük, melyben kollégáink dolgoznak a mindennapok során

Debrecen
Full time
Other

Published on 27.01.2021