Gyártástervező és vevői kapcsolattartó logisztikus - Pápa

Feladatok:

- Vevői igények és megrendelések ellenőrzése
- Termelési tervek elkészítése a vevő igényeket és a gyártási kapacitást figyelembe véve
- Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel
- Kiszállítási kontroll gyakorlása, szükség esetén prioritási listák készítése a gyártás számára
- Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal és a folyamatos alapanyag ellátás biztosítása
- Készletcsökkentés a gyártás veszélyeztetése nélkül
- Logisztikai adatok karbantartása az SAP-ban
- Rövid- és hosszú távú előrejelzések készítése a vevői igényekről, illetve azok továbbítása a beszállítók és a társosztályok felé
- Fuvarok szervezése a költségek minimalizálásával
- Leltározásban való részvétel

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Legalább 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
- MS Office - és SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete
- Célorientált felelősségteljes munkavégzés
- Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Német és/vagy olasz nyelvtudás előny

A munkáltató ajánlata:

- Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
- Fejlődési lehetőség, szakmai tréningek
- Versenyképes bérezés
- 13. havi juttatás
- Utazási támogatás

A munkavégzés helye:

Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítóként világszerte ismert, gépjármű utastéri komponensek gyártásával foglalkozó Partnere részére toboroz energikus, HR területén jártas új munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el "Jelentkezés" gombon keresztül vagy a 03058@manatwork.hrszoftver.hu email címre!!

A részletekről érdeklődni Paksi Krisztánál a +36 20 911 57 56-os mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Pápa
Full time

Published on 19.07.2021