Gyártástervező

A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Ehhez lelkes és fejlődni vágyó munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Főbb feladataid lesznek:

  • Ha nálunk dolgozol gyártástervezőként, fő feladatod lesz, hogy vevői megrendelések alapján visszaigazold a kész vagy félkész alkatrészeket
  • Havi és heti szerelési terveket készítesz majd, és szorosan együttműködsz a gyártással
  • A kapacitásvizsgálat, gyártásvezérlés és a gyártási folyamatok ellenőrzése is a munkaköröd fontos részei
  • Fontos feladatod lesz továbbá a beszerzéssel való együttműködés és a gyártáshoz szükséges anyagok rendelkezésre állásának biztosítása
  • Emellett kapcsolatot tartasz majd a vevőkkel, kérdéseik esetén igyekszel gyorsan és pontosan válaszolni
  • Törekszel a folyamatos hatékonyságjavításra, javaslataiddal segítheted a gyártás gördülékenyebbé tételét

Te vagy számunkra a megfelelő munkatárs, ha:

  • Gazdasági vagy műszaki területen szerzett felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod van
  • Legalább középszinten beszélsz angolul és /vagy németül
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (az Excelt napi szinten kell majd használnod)
  • Megbízható, dinamikus, proaktív személyiségeddel hozzájárulnál közös sikereinkhez

Munkakör betöltése során előnyt jelent, ha:

  • Használtál már SAP-t

Amit ajánlunk:

  • Nálunk egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat értékes tagja lehetsz
  • Ahol részesülhetsz a nemzetközi és modern munkakörnyezet adta előnyökben
  • Nap mint nap innovatív termékekkel, technológiákkal és megoldásokkal dolgozhatnál
  • Szakmai és fejlődési lehetőséget is biztosítunk számodra, hogy a legjobb lehess
  • Motiváló, segítőkész légkör és persze rugalmas munkaidő várna téged

Munkavégzés: 1238 Budapest, Helsinki út 105.

Jelentkezz még ma! Regisztrálj pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltsd fel önéletrajzod és add le jelentkezésed!

Budapest
Pest
Full time
1 year
Bachelor

Published on 23.10.2020