Gyártástechnológus (üléshab gyártás területére) - Mór

Feladatok:

  • Poliuretán habosító alapanyagok ellenőrzési és vizsgálati folyamatának működtetése
  • Poliuretán habosító gyártási technológia folyamatának optimalizálása
  • Poliuretán habosító gyártóberendezések beállítási paramétereinek optimalizálása
  • Fejlesztési javaslatok meghatározása és megvalósítása a termékelőállítási folyamat teljes szakaszában
  • Közreműködés új termékek bevezetésében
  • Közreműködés vevői reklamációk megoldásában

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (vegyészmérnök, gépészmérnök, anyagmérnök)
  • Német vagy angol nyelvtudás
  • Poliuretán termékek gyártásában szerzett tapasztalat (lágyhabok gyártásában szerzett tapasztalat előny)
  • Poliuretán termékek gyártásában használt alapanyagok (poliol, izocianát) felhasználásának, kezelésének, és tulajdonságainak ismerete
  • Poliuretán termékek gyártási folyamatának (keverőterem, robotprogramozás, habosító szerszámok), valamint mérési és vizsgálati eljárásainak ismerete

Előny lehet, de ugyancsak nem feltétel:

  • Autóipari tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Szakmai tapasztalattól függően egyedi megállapodás szerinti bérezés
  • Béren kívüli juttatások (szükség esetén akár lakhatás támogatása)
  • Szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Kötetlen munkaidő

Munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. német érdekeltségű, közel 800 főt foglalkoztató, hazánkban e területen egyedülálló gépparkkal, és gyártási volumennel rendelkező autóipari Partnere részére toboroz munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a 02786@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre, vagy töltse fel a ,,Jelentkezés" gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a +36 20-915-6641-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Mór, 8060 Magyarország
Full time

Published on 25.02.2021