GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MIKROBIOLÓGUS (ÉLELMISZERIPAR)

Nemzetközi nagyvállalat kecskeméti gyárába keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MIKROBIOLÓGUS (ÉLELMISZERIPAR)Feladatok

  • A mikrobiológiai és higiéniai feladatok elvégzése és felügyelete, azon belül:
  • A szükséges mikrobiológiai módszerek kidolgozása és elvégzése
  • Előkészíti és elvégzi az alapanyagok, félkész termékek és késztermékek mikrobiológiai vizsgálatait.
  • Felelős a mikrobiológiai teszt eredmények ellenőrzéséért és regisztrálásáért
  • A mikrobiológiai laboratóriumban megfelelő higiéniai feltételek biztosítása
  • Az üzemen belül és kívül ill. a laboratóriumban a higiéniai feltételek ellenőrzése.
  • A takarítási utasítások elkészítése és oktatása
  • A takarítás hatékonyságának ellenőrzése
  • A rovar és rágcsálóirtási tevékenység koordinálása
  • Higiéniai oktatások megtartása
  • A vonatkozó magyar és európai élelmiszer törvények figyelemmel kísérése.
  • Részt vesz a HACCP rendszer működtetésében

Elvárások

  • Élelmiszeripari főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Számítógép felhasználói szintű kezelése

Amit megbízónk nyújt

  • Modern munkakörnyezet – rugalmas munkaidő
  • Versenyképes alapbér + havi teljesítmény bónusz + havi jelenléti bónusz + cafetéria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nyelvi és szakmai képzések formájában
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

A munkavégzés helyeKecskemét környéke

A jelentkezés módjaVárjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MIKROBIOLÓGUS (ÉLELMISZERIPAR), Kecskemét környéke

Elérhetőségi adatokIMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Bács-Kiskun
Full time

Published on 28.11.2020