Gyártástámogató mérnök (Komárom régió)

Pozíció leírása:Gyártástervezésben való aktív részvétel;
Részvétel alap-, és segédanyagok beszerzésében;
Termelési műszakvezetők és vonalvezetők munkájának szakmai támogatása;
Részvétel a termelési folyamatok és a termék minőségének fejlesztésében és a termelékenység javításában;
Dokumentációs feladatok ellátása;
Riportok készítése a vezetőség részére.Követelmények: Felsőfokú műszaki végzettség;
Élelmiszeripari üzemben hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban-szóban egyaránt;
Önálló munkavégzésre való alkalmasság, kreativitás;
Jó kommunikációs készség;
Felhasználói szintű számítógépes ismeret.Előny: Élelmiszeripari felsőfokú végzettség;
Vállalatirányítási rendszer ismerete.Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megyeJelentkezés:

Az állásra jelentkezni a [ jelentkezés gombra kattintva ].
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Komárom-Esztergom
Full time

Published on 19.10.2020