Gyártástámogató mérnök

Már gyerekkorodban is felcsillant a szemed ha láttál egy nagy járművet, főleg ha az egy traktor volt? Képzeld el, hogy egy olyan cégnél dolgozhatsz, ahol többek között traktor kabinokat gyártanak, és te lehetsz az a személy, aki mindezt felügyeli, koordinálja, tervezi.

Fejér megyébe keresünk most gyártástámogató mérnök kollégát, egy olyan török érdekeltségű céghez, amely már több mint 40 éve jelen van a piacon, és elsősorban német, valamint olasz piacra termel.

Magyarországon 2018-ban alapítottak vállalatot, most pedig több új üzemcsarnokkal vágnak bele a gyártásba.

És, hogy milyen feladatokat szánnak a mérnök kollégának?

Unatkozni biztosan nem fogsz, a kezdetektől részt vehetsz az üzem gyártási folyamataiban. Olyan mérnöki feladataid lesznek, mint:

  • a termelés támogatása a felmerülő gyártási problémák megoldásában, a folyamatok és eszközök fejlesztésében,

  • gyártási folyamatok ellenőrzése, szabályozása,

  • projektdokumentációk és munkautasítások készítése,

  • konstrukciós feladatok ellátása, a gyártás támogatása,

  • különféle műszaki megoldások kidolgozása,

  • gépek, eszközök, berendezések beállítása, illetve a hozzájuk kapcsolódó dokumentáció adminisztrációja,

  • együtt kell működnie a különféle szakterületekkel, mint: beszerzés, logisztika, minőségügy,

  • aktív részvétel a területet érintő megbeszéléseken, auditokon,

  • kapcsolatot tart a török anyacéggel angol nyelven.

Mi az, ami várni fog?

  • Egy teljesen új gyártóüzem, egy olyan cégnél,

  • ahol a gyártás mellett nagy hangsúlyt helyeznek a kutatás-fejlesztésre is,

  • stabilan, évtizedek óta működő vállalati háttér,

  • amely a legkorszerűbb technológiáját hozta el Magyarországra.

Mit fogunk nézni a jelentkezésnél?

  • Van-e gépészmérnök végzettséged

  • dolgoztál-e már gyártásban, előnynek számít ha az járműipar, alkatrész / gépgyártás területén volt,

  • szereztél-e legalább 3 év releváns tapasztalatot,

  • mennyire aktív az angol nyelvtudásod - írásban és szóban is tudnod kell kommunikálni a török anyacéggel,

  • kellő elhivatottság van benned a szakmád iránt,

  • ismered és tudod is használni a tervezőprogramokat (pl. AutoCAD)

  • vállalalod a külföldi kiküldetést

Jelentkezni önéletrajzzal tudsz a 05852@dologido.hrszoftver.hu e-mail címen, ami után Dóra fog visszajelezni a részletekkel és a kiválasztási folyamat fejleményeivel kapcsolatban.

Iváncsa, 2454 Magyarország
Full time

Published on 15.06.2021