Gyártástámogató mérnök

 Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk jelöltet a következő pozícióba:

Pozíció leírása:Gyártási folyamatok és automatizálási megoldások tervezése és fejlesztése;
Teljesen új gyártósorokat hoznak a termelésbe, ezzel kapcsolatosan layout tervezésben való részvétel;
Robotprogramozásban való részvétel: a területen KUKA robotok vannak, csak ELŐNY, ha van robotprogramozási tapasztalat, de nem ez lesz a fő kritérium;
Hatékonyságnövelő intézkedésekre való javaslattétel, esetlegesen felmerülő gyártási problémák elemzése, megoldási javaslatok tétele;
Gyártási dokumentumok elkészítése és karbantartása;
Készüléktervezés támogatása.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Requirements:

Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan gépészmérnök végzettség);
Autóipari követelmények ismerete;
Kommunikációképes angol nyelvtudás;
Tervezőprogram ismeret.

Benefits:

Modern, igényes, tiszta munkakörnyezet;
Tényleg családbarát munkahely, work-life balance nagyon jól tartható, a munkaidő rugalmas;
Stabil a csapat, jelenleg is újonnan nyílt pozíciókra keresnek, alacsony a fluktuáció;
Ténylegesen értékelik az új ötleteket, rendszeresen kérik ki a kollégák véleményét a folyamatokról;
Piaci szintnek megfelelő, motiváló bérezés ( alapbér+cafeteria+13.havi fizetés).

Qualities:

Ipari tisztasági követelmények ismerete;
Robotprogramozásban való jártasság.

Kecskemét
Full time

Published on 08.07.2024